Velikonoční hody bez práce

Využijte nadcházející velikonoční svátky k odpočinku a vaření nechte na nás. Na Wevaru můžete objednávat hotové pokrmy ze stálé nabídky stejně jako z denního menu, které pro vás připravujeme sedm dní v týdnu. V sekci chlazených pokrmů vyřešíte jídelníček na celé Velikonoce jednou objednávkou. A v neposlední řadě jsme pro vás připravili speciální velikonoční menu plné svátečních dobrot, které vám doručíme od pátku 15. do pondělí 18. dubna 2022. 

 

ILH_8946

ILH_8898

ILH_8848

 

Zajíc, beránek nebo vejce patří mezi tradiční symboly Velikonoc. Souvisí nejen s křesťanskými, ale již předkřesťanskými zvyklostmi, které se udržely do dnešních dní. Velikonoce jsou také silně spjaty s vítáním jara, kdy začíná období mladé zeleniny a medvědího česneku, a tak talíře zdobí zelené pokrmy. Kromě tradiční nádivky plné kuřecího masa a bylinek patří k typickým velikonočním pokrmům také kuřecí roláda a jídla z králíka, ze sladkého pak na stole nesmí chybět velikonoční beránek. 

 

ILH_7636

ILH_7545

 

Některé z těchto jarních specialit vám připraví naši kuchaři. Během Velikonoc si tak můžete užít perfektně připravené jídlo jako z restaurace u vás doma a bez práce. Co jsme si pro vás nachystali? Na velikonočním menu najdete králičí kaldoun, rolované velikonoční kuře a knedlík s řepou a medvědím česnekem. O dezerty se postará Cukrář Skála. Tradičního beránka potaženého hořkou čokoládou doplní sladké vajíčko na hniličko. 

 

Všechny pokrmy lze objednat zvlášť i naráz, v libovolném počtu porcí. Tak sezvěte rodinu a přátele na velikonoční hody a koledu už nechte na nás. Sváteční hostinu plnou jarních dobrot vám rádi vystrojíme kdykoli během Velikonoc, tedy od pátku 15. do pondělí 18. dubna 2022.