Velikonoční hody bez práce

Využijte nadcházející velikonoční svátky k odpočinku a vaření nechte na nás. Na Wevaru můžete objednávat hotové pokrmy ze stálé nabídky stejně jako z denního menu, které pro vás připravujeme sedm dní v týdnu. V sekci chlazených pokrmů vyřešíte jídelníček na celé Velikonoce jednou objednávkou. A v neposlední řadě jsme pro vás připravili speciální velikonoční menu plné svátečních dobrot, které vám doručíme od pátku 15. do pondělí 18. dubna 2022. 

 

ILH_8946

ILH_8898

ILH_8848

 

Zajíc, beránek nebo vejce patří mezi tradiční symboly Velikonoc. Souvisí nejen s křesťanskými, ale již předkřesťanskými zvyklostmi, které se udržely do dnešních dní. Velikonoce jsou také silně spjaty s vítáním jara, kdy začíná období mladé zeleniny a medvědího česneku, a tak talíře zdobí zelené pokrmy. Kromě tradiční nádivky plné kuřecího masa a bylinek patří k typickým velikonočním pokrmům také kuřecí roláda a jídla z králíka, ze sladkého pak na stole nesmí chybět velikonoční beránek. 

 

ILH_7636

ILH_7545

 

Některé z těchto jarních specialit vám připraví naši kuchaři. Během Velikonoc si tak můžete užít perfektně připravené jídlo jako z restaurace u vás doma a bez práce. Co jsme si pro vás nachystali? Na velikonočním menu najdete králičí kaldoun, rolované velikonoční kuře a knedlík s řepou a medvědím česnekem. O dezerty se postará Cukrář Skála. Tradičního beránka potaženého hořkou čokoládou doplní sladké vajíčko na hniličko. 

 

Všechny pokrmy lze objednat zvlášť i naráz, v libovolném počtu porcí. Tak sezvěte rodinu a přátele na velikonoční hody a koledu už nechte na nás. Sváteční hostinu plnou jarních dobrot vám rádi vystrojíme kdykoli během Velikonoc, tedy od pátku 15. do pondělí 18. dubna 2022.

 Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení