Wevar je láska. I na Valentýna

Ať už Valentýn slavíte, nebo zatracujete, my vám nabízíme ty nejvybranější dobroty, které si zamilujete. Od soboty 12. února až do pondělí 14. února 2022 pro vás máme tři různé boxy od Cukráře Skály, plato pro dva od šéfkuchaře Jana Pípala nebo speciální pokrmy z brasserie Bruxx. Objednejte už dnes a těšte se, až Wevar zazvoní u vašich dveří a doručí vám lahodnou valentýnku. 

 

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Přesvědčit se o tom můžete už tento víkend, kdy jsme pro vás spolu s podniky gastroaliance Together připravili speciální valentýnskou nabídku. Ocení ji ovšem i ti, kdo únorový svátek zamilovaných příliš neprožívají.

 

Naši kuchaři připravují veškeré pokrmy s láskou a péčí nejen v únoru, ale po celý rok. Nyní si však dali extra záležet, aby uspokojili vaše chuťové pohárky. Oldřich Matoušek spolu s kuchaři z Bruxxu připravili hlavní chod v podobě kachních prsou Maigret (pouze 14.2.) s omáčkou z růžového pepře a uzených hrušek, podávaných s dýňovým pyré se šafránem. Sladkou tečkou může být 200gramové srdce z cukrárny Bruxxu.

 

TF_WEVAR_4.1.2022_-6199-2 TF_WEVAR_4.1.2022_-6059-2

 

Případně si můžete vybrat jednu ze tří variant sladkých boxů, které nachystal Cukrář Skála. Bude vaším vyvoleným box se čtyřmi příchutěmi věnečků, balíček plný tradičních českých zákusků, jejichž chuť vás vrátí do dětství, nebo dáte přednost poslední variantě plné netradičních dezertů? 

 

A nezapomínejme ani na Jana Pípala, šéfkuchaře restaurací Vinohradský Parlament a Bruxx. Ten sestavil plato plné vybraných lahůdek pro dvě osoby. Najdete v něm kukuřičné baby kuřátko s krémovou omáčkou se smrži, hovězí roastbeef s estragonovou máslovou omáčkou, kachní krokety s bylinkovou majonézou, telecí tatarák s máslovým toastem, pečené brambory a mrkev a hlávkový salát s medovou zálivkou. Jestli tohle není láska na první pohled, tak už nevíme…

 

IMG_2652

 

Nyní stačí vybrat z nabídky „to pravé“ a zamilovat se. Do dobrého jídla, umění kuchařů z restaurací Together a Wevaru, který vám vše doveze až ke dveřím.