Wevar vaří v letním řežimu

Prázdniny s Wevarem začínají dnes 

 

 

 

Prázdniny začínají a s nimi doba dovolených. Kdo by také nechtěl utéct z rozpáleného a dusného města. Stejně jako vy se do prázdninového módu přepne i Wevar. Co to znamená? Zkrátíme provozní dobu a zúžíme nabídku. V čase oběda se na nás však můžete stále spolehnout. 

 

Také v červenci a srpnu vám rádi jídlo dovezeme až k vašim dveřím. Domů, do práce či na piknik s přáteli. Jen s malou změnou provozní doby. Jako obvykle začneme rozvážet v 11 hodin, ovšem poslední možné rozvozové okno bude o prázdninách v čase 15:00–15:30. Poslední objednávky tak budeme přijímat nejpozději ve 14:15. 

 

Denní menu od Wevaru

 

Během prázdninového provozu též zúžíme nabídku, respektive na výběr budou pokrmy z denního menu v celé jeho stávající šíři. Nadále jej budeme připravovat pět pracovních dní v týdnu. S ohledem na letní období do nabídky zařadíme lehčí pokrmy a saláty, dále zůstávají dvě polévky a jídla z našich restaurací Vinohradský Parlament, Bruxx, Sia a Brambory. Chybět nebude ani sladká tečka v podobě dezertu. Stejně tak zůstane k dispozici sekce Chuťovky, v níž najdete delikatesy z české i asijské kuchyně. 

 

Wevar vaří pro firmy - i o prázdninách! 

 

Pokud nemáte to štěstí a během léta musíte trávit dny v kanceláři místo u vody, zpříjemněte si s kolegy pracovní den skvělým společným obědem. Pro firmy připravujeme každý den nabídku čerstvých jídel, v níž najdete vždy dvě polévky, několik hlavních jídel, salát a dezert. Stačí si vybrat a objednat den předem od 14:30. My vše připravíme a dovezeme v domluvený čas, abyste si mohli s kolegy užít obědovou pauzu v klidu a bez práce. Vyhlašujeme konec poledním tlačenicím v restauracích a nedokonale ohřátým obědům z domova. 

 

Chcete to vyzkoušet? Pak se nám ozvěte a domluvíme se na obědu na zkoušku pro celou vaši kancelář nebo firmu.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení