9 hodnocení

Chilli beef s jasmínovou rýží

Nudličky hovězího masa restované ve woku, ostré ravit čili papričky, zelené fazolky a houby shiitake. Ochucené sójovou omáčkou, podávané s dušenou jasmínovou rýží. 

Rozvor jídla máme po celé Praze. Třešničkou na dortu jsou čerstvé domácí zákusky, co vyrábí cukrář Lukáš Skála. Dopřejte si, zasloužíte si to.

Připraveno
245 Kč
Kategorie: Stálá nabídka
Restaurace: Sia
Typ jídla: Hlavní chod
Typ kuchyně: Asijská Kuchyně
Banánové listy, čili rawit, cukr, česnek, česnekové výhonky, fazolky, houby shitake, hovězí květová špička, olej, pepř, rýžové víno, řeřicha, sójová omáčka sladká, sójová omáčka světlá, sójová omáčka tmavá, sójové klíčky, sůl, bramborový škrob, zázvor.

Váha: 120 g
Alergeny: 1A, 6, 11, 14
Markéta: Můj nejnovější objev. Lehce pikantní, skvěle ochucené hovězí maso v omáčce s křupavou zeleninou podávané s nadýchanou jasmínovou rýží. Kdo se na to cítí, může si do jídla nakrájet ještě chilli papričku.

Tereza: Výtečné hovězí maso. Úžasná kombinace pálivého chilli, které mile štípe na jazyku, a sladkokyselého podtónu omáčky. Celý pokrm umocňují křupavé zelené fazolky.

Filip: Chilli Beef by nemělo v objednávce jídla na rozvoz chybět. Když si nejste jistí co vyzkoušet, dejte si právě Chilli Beef, který nemůže nikoho zklamat. Rozpadající se maso s jasmínovou rýží je velká lahoda.