Silvestrovská hostina z Together

Silvestrovská hostina z Together

29. – 31. 12. 20211

Výběr občerstvení na poslední noc v roce není radno podcenit. Obzvlášť pokud se chcete na závěr starého roku opravdu vytáhnout – ať už před přáteli, rodinou nebo sebou samými. Letos máte naštěstí nás, Wevar. A my už vám pomůžeme stát se hostitelem roku. Spolu s restauracemi Bruxx, Sia, Sisters a Vinohradský Parlament jsme pro vás připravili bohatý silvestrovský box plný netradičních chutí i klasických chlebíčků.

Doprava od 999 Kč Zdarma

Silvestrovský box pro 2

Box pro dvě osoby je ideální, když vítáte nový rok v páru nebo s nejužší rodinou. Najdete v něm kombinaci delikates z asijské, belgické a české kuchyně včetně chlebíčků. To pravé pro silvestrovskou noc.
 
 

Silvestrovský box pro 4

Čekáte na Silvestra návštěvu? Pak se jí věnujte a pohoštění nechte na nás. Připravili jsme box pro čtyři osoby plný pochoutek z asijské, belgické a české kuchyně včetně nezbytných chlebíčků. Uspokojí i nejnáročnější jedlíky. 

 
 

Silvestrovská piva

Silvestrovské boxy jsme pro vás doplnili o výběr piv z Belgie a asijského Asahi. Už je jen na vás, jestli se rozhodnete pro náš výběr nebo jestli zvolíte bublinkovou klasiku.