Silvestrovská hostina z Together

Silvestrovská hostina z Together

29. – 31. 12. 20211

Výběr občerstvení na poslední noc v roce není radno podcenit. Obzvlášť pokud se chcete na závěr starého roku opravdu vytáhnout – ať už před přáteli, rodinou nebo sebou samými. Letos máte naštěstí nás, Wevar. A my už vám pomůžeme stát se hostitelem roku. Spolu s restauracemi Bruxx, Sia, Sisters a Vinohradský Parlament jsme pro vás připravili bohatý silvestrovský box plný netradičních chutí i klasických chlebíčků.

Doprava od 999 Kč Zdarma

Silvestrovský box pro 2

Box pro dvě osoby je ideální, když vítáte nový rok v páru nebo s nejužší rodinou. Najdete v něm kombinaci delikates z asijské, belgické a české kuchyně včetně chlebíčků. To pravé pro silvestrovskou noc.
 
 

Silvestrovský box pro 4

Čekáte na Silvestra návštěvu? Pak se jí věnujte a pohoštění nechte na nás. Připravili jsme box pro čtyři osoby plný pochoutek z asijské, belgické a české kuchyně včetně nezbytných chlebíčků. Uspokojí i nejnáročnější jedlíky. 

 
 

Silvestrovská piva

Silvestrovské boxy jsme pro vás doplnili o výběr piv z Belgie a asijského Asahi. Už je jen na vás, jestli se rozhodnete pro náš výběr nebo jestli zvolíte bublinkovou klasiku.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení