8 hodnocení

Hovězí hrudí s indonéskou pepřovou omáčkou, bok choi a jasmínová rýže 520 g

Hovězí na zázvoru patří mezi nejoblíbenější jídla v restauraci SIA. Rozvor jídla máme po celé Praze. Třešničkou na dortu jsou čerstvé domácí zákusky, co vyrábí cukrář Lukáš Skála. Dopřejte si, zasloužíte si to.

Varianta
Připraveno
255 Kč
Kategorie: Chlazená jídla
Restaurace: Sia
Typ jídla: Hlavní chod
Typ kuchyně: Asijská Kuchyně
Hovězí hrudí, vařený bok choi, smažená cibulka, černý a bílý seznam, jasmínová rýže, cibule, česnek, zázvor, čili, ústřicová omáčka, sójová omáčka, sladká sójová omáčka, limetové listy, citronová tráva, pepř.

Váha: 520 g
Alergeny: 1A, 6, 11, 14
Markéta: Donáška jídla ze SIA mě zatím nezklamala. Hovězí s pepřovou omáčkou jsem vyzkoušela poprvé. Maso je výborné a jen se rozpadá na jazyku. Omáčka není klasická pepřovka se smetanou, je tmavá, chuťově výrazná a lehce pikantní.

Lucie: Za mě top z masových pokrmů! Hovězí na zázvoru je skvělá asijská kombinace. Maso se rozpadá, všechny chutě se krásně doplňují a jsou výrazné. Myslela jsem si, že pepřová omáčka bude smetanová, ale tato varianta nemá chybu. Tohle určitě doporučuji vyzkoušet.

Ondřej: Maso se rozpadá pouhým pohledem na něj. Trochu štiplavá chuť pepřové omáčky, do které byste možná ani neřekli, že je právě z pepře. Je to správné masové, hřejivé jídlo.