8 hodnocení

Kohout na červeném víně s bramborovým pyré

Dušený kohout s bylinkami, kořenovou zeleninou, červeným vínem a telecí šťávou. Bramborové pyré, pečená karotka, slanina, tuřín a šalotka. 

Balená hotová jídla Vás překvapí svou jednoduchostí a výbornou chutí. Přijede Vám na víkend návštěva? Objednejte si hotové jídlo po celé Praze až domů. 

Připraveno
285 Kč
Kategorie: Stálá nabídka
Restaurace: Bruxx
Typ jídla: Hlavní chod
Typ kuchyně: Belgická kuchyně
Kohout, anglická slanina, brambory, máslo, červené víno, tuřín, rajčatový protlak, šalotka, kořenová petržel, nové koření, olej, mrkev, bobkový list, hladká mouka, cukr, sůl, pepř.

Váha: 200 g
Alergeny: 1, 7
Markéta: K baleným hotovým jídlům jsem byla vždy skeptická. Překvapilo mě, že tento kohout na víně po francouzsku chutnal stejně dobře, jako kdybych si ho dala v restauraci. Navíc nebyl tuhý a byl skvěle dochucený. Spokojenost.

Robin: Dušený kohout v kombinaci se šťávou je delikatesa. Toto maso se musí umět řádně připravit, jinak bude tuhé a příště mu nedáte šanci. To se Vám v Bruxxu rozhodně nestane.

Lucie: Čekala jsem tužší netradiční maso a překvapilo mě krásně jemné maso v kombinaci s výraznou omáčkou. Skvělá kombinace. Bramborové pyré s mrkví miluji. Porce je opravdu velká, takže přítel má radost, že má jídlo navíc.