13 hodnocení

Kuřecí Kung Pao s jasmínovou rýží

Restovaná kuřecí stehna s jarní cibulkou, arašídy, česnekem, sečuánským pepřem, sušeným čili, sójovou omáčkou a rýžovým vínem, podávané s jasmínovou rýží. 

Kuřecí Kung Pao patří mezi nejoblíbenější jídla v restauraci Sia. Dopřejte si výborné poctivé jídlo až do domu. Rozvoz máme po celé Praze.

Připraveno
195 Kč
Kategorie: Stálá nabídka
Restaurace: Sia
Typ jídla: Hlavní chod
Typ kuchyně: Asijská Kuchyně
Banánové listy, sušené čili feferony, jarní cibulka, česnek, kuřecí stehenní maso, ocet čínský, olej, arašídy, pepř černý, pepř sečuánský, řeřicha, sezam bílý a černý, sójová omáčka světlá, sójová omáčka tmavá, sójové klíčky, sůl, bramborový škrob, voda, zázvor.

Váha: 150 g
Alergeny: 1A, 5, 6, 11
Filip: Zapomeňte na všechna kung paa z asijských bister, která jste ochutnali. Toto je jasný vítěz. Jinde už si to nedám. Vše čerstvé, oříšky křupavé. Dobrota.

Tereza: Známá klasika, u které jsem nečekala, že takto překvapí. Libové kuřecí maso, osvěžující chuť výhonků a jarní cibulky, příjemně pálivá chuť, která je zjemněna sladkokyselou hustou omáčkou. Křupavé arašídy krásně vyvažují konzistenci jemného a libového masa.

Lucie: Kung Pao je oblíbené jídlo v kdejaké rychlé čínské restauraci, to ale nemá vůbec nic společného s Kung Paem z této restaurace. Výborné, poctivé, takhle si představuji asijsou kuchyni připravenou řádně a nejen orestované a zamíchané ingredience dohromady. Moje nové oblíbené jídlo, které si budu objednávat zas a znova.