6 hodnocení

Malinový bezlepkový

Malinový mousse s krémem z mléčné čokolády a malinovým pyré uprostřed, které Vám jde naproti při rozkrojení zákusku. 

Malinový dezert patří k TOP zákuskům od Cukráře Skály. Nejoblíbenější dezert je možné konečně dovézt až k Vám do domu.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
83 Kč
Kategorie: Cukrárna
Restaurace: Cukrář Skála
Typ jídla: Dezert
Položka byla vyprodána…
Smetana čerstvá 33%, malinové pyré, cukr, mléko čerstvé plnotučné, vejce, kakao, čokoláda bílá, čokoláda hořká 53% (sójový lecitin, extrakt z vanilkového lusku), čokoláda bílá [kakaové boby min. 31 %, kakaové máslo, cukr, mléko sušené plnotučné, emulgátory (sójový lecitin), přírodní vanilkový extrakt], želatinové plátky, čerstvé maliny, sekané pistácie.

Váha: 87 g
Alergeny: 3, 6, 7, 8G
Filip: Za mě vítěz v sekci dezertů. Lehoučký malinový mousse s malinovým pyré, nádherně ozdobený, originální, chuťově vyladěný. A je super, že je bezlepkový.

Terka: Na pohled vypadá více sladce než ve skutečnosti je - milé překvapení. Vzhled luxusního zákusku, krásné originální zdobení, osvěžující krém s malinovým nádechem.

Lenka: Tohle musí být favorit všech žen, které si chtějí užít něco dobrého na zub. Bezlepkový luxusní zákusek s velmi jemnýn korpusem. Dezert, který by měla opravdu ochutnat každá. I moje kamarádky, které nejí sladké, by si malinový bezlepkový oblíbily. Pánové, pokud nevíte, jaký dezert vzít pro svou přítelkyni, tak vyberte určitě malinový dezert.