7 hodnocení

Som Tam salát

Salát ze zelené papáji s koriandrem, sójovými klíčky, okurkou, cherry rajčaty, arašídy a sušenými krevetami. Podávaný s dresinkem z čili, rybí omáčky, česneku, palmového cukru a kešu ořechy v karamelu. 

Nejoblíbenější salát našeho šéfkuchaře je teď možný objednat až do domu. Thajský salát plný šťavnaté zelené papáji doplní skvěle každé jídlo. 

Připraveno
245 Kč
Kategorie: Stálá nabídka
Restaurace: Sia
Typ jídla: Salát
Typ kuchyně: Asijská Kuchyně
Fazolky, bazalka thajská, čili rawit, kešu karamelizované, koriandr, krevety sušené, limeta, okurka, arašídy, papaya zelená, rajčata cherry, zelí čínské.

Váha: 340 g
Alergeny: 2, 4, 5, 6, 8D
Markéta: Som tam salát jsem ochutnala poprvé. Měla jsem chuť na lehké, čerstvé a šťavnaté jídlo a byla jsem naprosto spokojená. Mix bylinek a zelená papája salát svěle chuťově vyladily.

Terka: Jíst salát Som Tam je jako pít v létě mojito. Osvěžující kombinace zelené papáji, limetky, rybí omáčky, chilli, fazolek a klíčků, která je doplněna o parádní chuť máty. Fazolky jsou úžasně křupavé.

Robin: Takhle by měl vypadat thajský salát. Chutě se nádherně doplňují a baví mě šťavnatost celého jídla. Je skvělé, že díky dnešnímu rozšířenému rozvozu jídel po Praze si tento salát můžu vychutnat kdykoliv a kdekoliv!