9 hodnocení

Telecí holandský řízek s bramborovou kaší a okurkovým salátem

Smažený řízek z mletého telecího krku, vepřového boku a sýru. Podávaný s kaší z vařených brambor v mléce a máslem, okurkovým salátem se zakysanou smetanou. 

Jedná se o opravdu poctivou velkou porci. Holandský řízek se sýrem je výborné klasické hlavní jídlo, jak si ho v Česku představujeme. Rozvoz po celé Praze až do domu. 

Připraveno
219 Kč
Kategorie: Stálá nabídka
Restaurace: Vinohradský Parlament
Typ jídla: Hlavní chod
Typ kuchyně: Česká kuchyně
Telecí krk, vepřový bůček, sýr eidam, brambory, smetana ke šlehání 33%, máslo, okurky salátové, smetana zakysaná, sádlo škvařené, vejce, mléko, strouhanka, cukr, ocet, sůl.

Váha: 200 g
Alergeny: 1, 3, 7
Markéta: Holandský řízek se sýrem zná asi každý. Tento je ale extra povedený. A musím vyzdvihnout i lahodnou hedvábnou bramborovou kaši. Výborné hlavní jídlo, které zasytí.

Filip: Už od pohledu kvalitní a šťavnaté maso doplněné jemnou bramborovou kaší. I když je to hotovková klasika, jídlo velmi příjemně překvapilo.

Lucie: Pravý holandský řízek, poctivý, výborné maso, zasytí a když si k němu představíte tu nejjemnější bramborou kaši, tak Vám vznikne skvělá velká porce jídla, kterou chce domů opravdu každý.