9 hodnocení

Thajské červené kari s kuřecím masem, jasmínová rýže, okurkový reliš 490 g

Thajské červené kari s kokosovým mlékem, ochucené čili, galangalem, citronovou trávou a limetou. Kuřecí stehno sous vide marinované v zázvoru a limetových listech. Jasmínová rýže, okurkový reliš se šalotkou a feferonkami. 

Rozvoz jídla po celé Praze až do domu. Vybrali jsme pro Vás TOP recepty. 

Varianta
Připraveno
245 Kč
Kategorie: Chlazená jídla
Restaurace: Sia
Typ jídla: Hlavní chod
Typ kuchyně: Asijská Kuchyně
Kuřecí stehenní maso, pasta krevetová, rýže jasmínový, zelenina nakládaná (okurka, šalotka, feferonka, zázvor), feferonky, galangal, česnek, limetové listy, citronová tráva, čili, koriandr, limeta, rybí omáčka, mléko kokosové, olej, cukr, sůl.

Váha: 490 g
Alergeny: 2, 4
Jana: Chlazené kuřecí kari je nejlepší věc, když přijdete večer unavení z práce a máte hrozný hlad. Na vaření nemáte sílu a na objednání jídla čas. Stačí ohřát podle přiloženého návodu a za pár minut si vychutnáváte autentické thajské kari doma v obýváku.

Tomáš: Kari pasta ani kokosové mléko u mě doma nechybí, ale takhle dobré thajské kari se mi bohužel ještě nepovedlo. Nakládaná zelenina jídlo příjemně zpestřila, feferonka se zázvorem dodaly jídlu pikantnost.

Romana: Trošku jsem se bála, jestli nebude červené kari moc pikantní, ale vše bylo dochucené akorát. Příprava je rychlá a jednoduchá, to je vždycky plus.