13 hodnocení

Tom Kha Kai - kuřecí polévka s kokosovým mlékem 420 g

Kuřecí polévka s kokosovým mlékem, citronovou trávou, hlívou ústřičnou a čili papričkou ravit. 

Poctivá polévka Tom Kha Kai až do domu. Čekáte víkendovou návštěvu? Objednejte si jídlo do domu a ušetřete si vlastní čas. Tuto thajskou polévku doporučujeme doplnit pro dámy třeba naším Kung paem, pro pány například Hovězím hrudím. 

Varianta
Připraveno
115 Kč
Kategorie: Chlazená jídla
Restaurace: Sia
Typ jídla: Polévka
Typ kuchyně: Asijská Kuchyně
Kuřecí vývar, kuřecí maso, citronová tráva, galangal, limetové listy, koriandr, čili paprička ravit, pasta krevetová, rybí omáčka, limeta, cherry rajčata, hlíva ústřičná.

Váha: 420 g
Alergeny: 2, 4, 6
Markéta: Polévka Tom Kha Kai je tradiční thajská polévka. Mám ji ráda a už jsem jich ochutnala nespočet. Musím říct, že tato ze SIA patří k těm nejlepším. Je jemná, svěží a lehce pikantní. Chuť si můžete doladit podle sebe koriandrem, chilli nebo limetkou.

Terka: Jídlo do domu, které můžeš jíst často. Zaujme příjemná vůně kokosového mléka a rybí omáčky. Jemná a vyvážená chuť, kdy rajče dodává polévce osvěžující kyselejší tón. Tato polévka navíc mile prohřeje i zasytí.

Filip: Zajímavá kombinace hlívy ústřičné a kuřecího masa. U polévek mě vždy baví, když si ji můžu dochutit limetkou, chilli a koriandrem podle poměru, jak to mám já rád. Takže oceňuji, že všechny přísady jsou dané bokem, a také, že jimi nešetří a koriandru i chilli je více než dost.