Gastro akce, Strana 2

Uzené speciality na Wevaru
DSC05523

Uzené speciality na Wevaru


Termín 11. 3. – 13. 3. 2022

Ve Vinohradském Parlamentu jede udírna na plný výkon a všude voní čerstvě uzené maso. Dali byste si, ale nemáte zrovna cestu kolem? Nezoufejte! Uzené speciality od Honzy Pípala vám od pátku 11. do neděle 13. března dovezeme až k vašim dveřím a provoníme jimi i váš domov. 


Uzení je jednou z nejstarších technik konzervování potravin. Využívalo se už v pravěku, aby zásoby vydržely déle. V současnosti není nezbytně nutné takto maso upravovat, nicméně chuť, kterou působením tepla a kouře získá, nám lahodí dodnes. A ačkoli má uzené maso delší dobu trvanlivosti, většinou je mu to málo platné a zmizí hned. Ostatně, kdo by voňavé pochoutce odolal. Nechte se zlákat i vy.


Nelze kombinovat s nabídkou denního menu pro den 10. 3. 2022
Uzené speciality dovezeme od 11. 3. 2022 do 13. 3. 2022. 


 .
Doprava od 29 Kč, Zdarma od 999 Kč
 
 
 

Uzené pochoutky doplňte například o:

 
 
 
Oslavujeme všechny ženy, MDŽ na Wevaru
DSC05523

Oslavujeme všechny ženy, MDŽ na Wevaru


Termín 5. 3. – 8. 3. 2022

Nesmírně si vážíme všech žen! Proto jsme u příležitosti Mezinárodního dne žen připravili speciální nabídku plnou vybraných dobrot. Od soboty do úterý si místo vaření udělejte chvilku jen samy pro sebe a přípravu jídla nechte na nás.

Případně potěšte skvělým obědem či večeří milovanou ženu ve svém okolí, ať už jde o kamarádku, kolegyni, manželku, matku, sestru nebo sousedku. Tentokrát máte na výběr z několika předkrmů, polévek, hlavních chodů a dezertů. Můžete si tak sestavit box dle svých chutí. A pokud preferujete něco jiného, je vám k dispozici naše stálá nabídka. My vše zabalíme a přivezeme naráz k vašim dveřím. .

Doprava od 29 Kč, Zdarma od 999 Kč

Předkrmy

 
 
 

Polévky

 
 
 

Hlavní chod

 
 
 

Dezerty

 
 
 
Zvěřinový víkend na Wevaru
DSC05523

Zvěřinový víkend na Wevaru


Termín 25.2. - 27.2. 2022

Připravili jsme pro vás ve spolupráci s šéfkuchařem Janem Pípalem bohatou zvěřinovou nadílku. Ve víkendovém boxu pro dvě osoby tentokrát najdete vyladěné pokrmy z bažanta, daňka, divočáka a jelena. Sladkou tečku za masovou náloží udělá větrník od Cukráře Skály.

Zvěřina není jen kulinářským zážitkem, je také zdravější a méně tučná než jiné druhy masa. Ze zvěřiny se připravuje celá řada jídel, nejlépe jí však sedí česká kuchyně bohatá na knedlíky a omáčky. O tom se ostatně můžete přesvědčit už tento víkend.

 

 

 

Doprava od 29 Kč, Zdarma od 999 Kč
 
 
 
 
 
 
 
Valentýn na Wevaru
DSC05523

Valentýn na Wevaru

Termín 12. 2. – 14. 2. 2022

Ať už Valentýn slavíte, nebo zatracujete, my vám nabízíme ty nejvybranější dobroty, které si zamilujete. Od soboty 12. února až do pondělí 14. února 2022 pro vás máme tři různé boxy od Cukráře Skály, plato pro dva od šéfkuchaře Jana Pípala nebo speciální pokrmy z brasserie Bruxx. Objednejte už dnes a těšte se, až Wevar zazvoní u vašich dveří a doručí vám lahodnou valentýnku.

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Přesvědčit se o tom můžete už tento víkend, kdy jsme pro vás spolu s podniky gastroaliance Together připravili speciální valentýnskou nabídku. Ocení ji ovšem i ti, kdo únorový svátek zamilovaných příliš neprožívají.

 

Doprava od 29 Kč, Zdarma od 999 Kč
 
 
Doprava zdarma při nákupu plata a srdce & dárek
 
 
 
 
 
Silvestrovská hostina z Together

Silvestrovská hostina z Together

29. – 31. 12. 20211

Výběr občerstvení na poslední noc v roce není radno podcenit. Obzvlášť pokud se chcete na závěr starého roku opravdu vytáhnout – ať už před přáteli, rodinou nebo sebou samými. Letos máte naštěstí nás, Wevar. A my už vám pomůžeme stát se hostitelem roku. Spolu s restauracemi Bruxx, Sia, Sisters a Vinohradský Parlament jsme pro vás připravili bohatý silvestrovský box plný netradičních chutí i klasických chlebíčků.

Doprava od 999 Kč Zdarma

Silvestrovský box pro 2

Box pro dvě osoby je ideální, když vítáte nový rok v páru nebo s nejužší rodinou. Najdete v něm kombinaci delikates z asijské, belgické a české kuchyně včetně chlebíčků. To pravé pro silvestrovskou noc.
 
 

Silvestrovský box pro 4

Čekáte na Silvestra návštěvu? Pak se jí věnujte a pohoštění nechte na nás. Připravili jsme box pro čtyři osoby plný pochoutek z asijské, belgické a české kuchyně včetně nezbytných chlebíčků. Uspokojí i nejnáročnější jedlíky. 

 
 

Silvestrovská piva

Silvestrovské boxy jsme pro vás doplnili o výběr piv z Belgie a asijského Asahi. Už je jen na vás, jestli se rozhodnete pro náš výběr nebo jestli zvolíte bublinkovou klasiku.
 
Vánoční šneci

Vánoční šneci

24.12. - 26.12.2021

Belgická brasserie Bruxx nabízí šneky celoročně. Půltuctu šneků zapečených s česnekovo-oříškovým máslem najdete i v naší stálé nabídce. Nyní však přichází čas vánočních šneků, které od 24. do 26. prosince připravují restaurace Bruxx a Vinohradský Parlament.

Možno objednat od 24.12.2021

Polévka ze šneků a uzeného kolene

Ve Vinohradském Parlamentu sázíme na tradiční české receptury, a tak v rámci vánočního menu můžete ochutnat polévku ze šneků a uzeného kolene se zeleninou, čerstvými bylinkami a krutony.
99 Kč

Půl tuctu staropražských šneků

Vyzkoušet také můžete půltuctu staropražských šneků. Staropražští šneci jsou povaření v hovězím vývaru se zeleninou. Následně jsou smícháni s nádivkou z housky, másla, česneku a bylinek. Poté jsou zapečeni. Tuto delikatesu si nesmíte nechat ujít!

239 Kč

Půl tuctu zapečených vánočních šneků

Brasserie Bruxx vám oproti Parlamentu nabídne moderní, inovativní recepturu zapečených vánočních šneků. Ty nejprve povaříme v hovězím vývaru s jablky a bylinkami a poté je zapečeme spolu s kerblíkovým máslem, česnekem a muškátovým oříškem.
249 Kč

Chlazení vánoční šneci

Šneci vaření v hovězím vývaru se zeleninou a bylinkami, zapečení s česnekovo-oříškovým máslem, petrželí a šalotkou.
199 Kč
Svatomartinská husa

Akce již proběhla

Zvěřinové hody

Akce již proběhla

Nahoru
18 položek celkem