Pro firmy

Doručení až k vám do kanceláře
Platba na fakturu
Denní menu pondělí až pátek
Objednávka až na týden dopředu
Účet pro každého zaměstnance, jedna faktura pro firmu

Nabídka pro firmy

Denní nabídka

Naše denní menu si vzal na starost šéfkuchař našeho cateringu Roman Kaňák, který pečlivě vybírá pokrmy pro každý den tak, aby se nikdy dvě jídla neopakovala a vy jste tak měli možnost neustále ochutnávat nové obědy. V menu najdete vždy dvě polévky, několik hlavních jídel, salát a dezert. Denní nabídku je možné si objednáte vždy dopředu s dovozem přímo k vám do kanceláře v daný den. Nemusíte tak denně řešit, co si zase dáte k jídlu. O skvělý obědový zážitek se poté postaráme my!
Nejste ještě zaregistrovaní? Pak se registrujte a my se s vámi spojíme!
Připravujeme

Meetingové boxy

 

Záleží nám na přírodě

Možnost využití REkrabiček

Objednáváte-li od nás pravidelně, pak oceníte možnost vychutnat si jídlo z vratné krabičky - REkrabičky. Jak to funguje?
V REkrabičce vám dovezeme oběd, který uchová vaše jídlo ještě čerstvější a ekologicky zabalené. Další den při vašem závozu pak REkrabičky vyzvedneme a následně v nich nové obědy opět přivezeme. Zálohu zaplatíte jen jednou a to při prvním závozu do REkrabičky. 

Jsme ekologičtí

Myslíme ekologicky. Wevar od svého počátku buduje elektrickou flotilu vlastních aut. Nejen, že jezdíme s absolutně nulovými emisemi, ale také dokážeme zaparkovat kdekoliv v Praze naprosto v souladu se zákonem. Naše flotila čítá několik BMW i3, a jednu elektro koloběžku, se kterou u vás dokážeme být ještě rychleji. Zkrátka naše flotila je plně elektrická a my věříme, že to oceníte i vy!

Jaké restaurace naleznete na Wevaru

Wevar - Bruxx Wevar - Vinohradský Parlament Wevar - Cukrář Skála Wevar - SiaWevar - SistersWevar - Brambora

Ochutnejte také

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: