Pro firmy

Doručení až k Vám do kanceláře
Platba na fakturu
6 restaurací v jedné tašce
Objednávka až na 14 dnů dopředu
Ůčet pro každého zaměstnance, jedna objednávka pro firmu

Nabídka pro firmy

Denní nabídka

Naše denní menu mají na starost naši šéfkuchaři z restaurací Vinohradský Parlament - Jan Pípal, SIA - Jiří Štift, Bruxx - Olda Matoušek, kteří pečlově vybírají pokrmy pro každý den.
Najdete v něm vždy dvě polévky, několik hlavních jídel, salát, zákusek. Denní nabídku je možné z Wevaru objednat vždy od 14.30hod den předem s dovozem na vámi zvolený čas, až ke dveřím vaší firmy. Samozřejmě pokud nenajdete nic, na co máte chuť, můžete si i během doby obědů objednat cokoliv ze stálé nabídky!
Připravujeme

Meetingové boxy

 

Záleží nám na přírodě

Možnost využití REkrabiček

Objednáváte-li od nás pravidelně, pak oceníte možnost vychutnat si jídlo z vratné krabičky - REkrabičky. Jak to funguje? Objednejte si jídlo a zaškrtněte, že chcete zabalit do REkrabičky. Bude vám naúčtována 80 Kč vratná záloha. V REkrabičce vám pak dovezeme oběd, který bude chutnat lépe. Pevný uzávěr uchová vaše jídlo ještě čerstvější a ještě ekologicky zabalené. Každé odpoledne vám ve firmě pak REkrabičky vyzvedneme a další den v nich nové obědy opět přivezeme.

Jsme ekologičtí

Myslíme ekologicky. Wevar od svého počátku buduje plně elektrickou flotilu vlastních aut. Nejen, že jezdíme s absolutně nulovými emisemi, ale také dokážeme zaparkovat kdekoliv v Praze naprosto v souladu se zákonem. Naše flotila čítá několik BMW i3, a jednu elektro koloběžku, se kterou u vás dokážeme být ještě rychleji. Zkrátka naše flotila je plně elektrická a my věříme, že to oceníte i vy!

Jaké restaurace naleznete na Wevaru

Wevar - Bruxx Wevar - Vinohradský Parlament Wevar - Cukrář Skála Wevar - SiaWevar - SistersWevar - Brambora

Ochutnejte také

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: